×

Du har ingen varer i handlekurven

Hvem er vi? 

 
Christian Pedersen
Salg & administrasjon
Direkte nr. 56 67 12 64
christian@ergopartner.com


Louise Pihl Hansen
Salg & administrasjon
Direkte nr. 56 67 12 66
louise@ergopartner.com


Nazira Rahbek
Salg & administrasjon
Direkte nr. 56 67 12 65
nazira@ergopartner.com


Anne Malle Risgaard
Salg & administrasjon
Direkte nr. 56 67 12 60
anne@ergopartner.com

Søren Veng Olesen
Direktør

svo@ergopartner.com

 

Claus Rothberg
Innredningskonsulent

Nordsjælland
Direkte nr. 52 17 53 07
claus@ergopartner.com

Preben Højgaard
Innredningskonsulent

Syd- & Midtjylland
Direkte nr. 25 36 16 90
preben@ergopartner.com


Casper Rask Kristoffe
Innredningskonsulent & 
ergoterapeut
Midtjylland
Direkte nr. 93 63 38 45
casper@ergopartner.com


Klaus Nielsen
Innredningskonsulent

København
Direkte nr. 30 25 24 78
klaus@ergopartner.com


Heidi Scholz Eriksen
Regnskap



heidi@ergopartner.com


Linda Clausen
Kontorlærling
linda@ergopartner.com


Suzanne Veng Olesen
Web-ansvarlig
suzanne@ergopartner.com

  

Brian Hvidtfeldt
Lager & logistikk
brian@ergopartner.com

 

Maj-Britt Schütt
Lager
maj-britt@ergopartner.com

Emilie Andersen

Emilie Andersen
Kontorlærling
emilie@ergopartner.com

Emilie Andersen
Daniella Greve
Skovengaard
Kontorlærling
linda@ergopartner.com

Ergopartner A/S ble etablert i år 2000, og har i dag et tett samarbeid med fysioterapeuter, jobcentre og andre fagfolk.

Vi setter fagligheten i høysetet. Det er enkelt å skrive, men hos Ergopartner setter vi handling bak ordene, og tilbyr deg et resultatorienteret partnerskap som vil gi alle dine medarbeidere en fordel.

Vi løser dine utfordringer med det samme! Vi vet at alle har det travelt, og at det med å huske og handle på en bestemt måte som en fysioterapeut eller andre fagfolk har fortalt oss, blir glemt i en travel hverdag. Vi arbeider på den måten at vi innretter din arbeidsplass så du kun kan sitte ergonomisk korrekt.

Gjennom mer end 18 års arbeide med ergonomi, samt innretning av hundredvis av arbeidsplasser, vet vi hva som virker.
 

 
Hent inspirasjon på vår hjemmeside og kontakt oss for videre dialog.

Ved å bruke denne hjemmesiden, samtykker du i vår bruk av informasjonskapsler. Les mer
OK