Hvem er vi? 

 
Christian Pedersen
Salg & administrasjon
Direkte nr. 56 67 12 64
christian@ergopartner.com


Louise Pihl Hansen
Salg & administrasjon
Direkte nr. 56 67 12 66
louise@ergopartner.com


Nazira Rahbek
Salg & administrasjon
Direkte nr. 56 67 12 65
nazira@ergopartner.com


Anne Malle Risgaard
Salg & administrasjon
Direkte nr. 56 67 12 60
anne@ergopartner.com

Søren Veng Olesen
Direktør

svo@ergopartner.com

 

Claus Rothberg
Innredningskonsulent

Nordsjælland

claus@ergopartner.com

Preben Højgaard
Innredningskonsulent

Syd- & Midtjylland

preben@ergopartner.com


Casper Rask Kristoffe
Innredningskonsulent & 
ergoterapeut
Midtjylland

casper@ergopartner.com


Klaus Nielsen
Innredningskonsulent

København

klaus@ergopartner.com

Henrik Holmgaard
Innredningskonsulent

Nordvestsjælland

henrik@ergopartner.com


Daniella Greve
Skovengaard
Kontorlærling
daniella@ergopartner.com

Suzanne Veng Olesen
Web-ansvarlig
suzanne@ergopartner.com

  

Chris Kampdel Dolby
Lager & logistikk
chris@ergopartner.com

 

Maj-Britt Schütt
Lager
maj-britt@ergopartner.com

Emilie Andersen

Emilie Andersen
Kontorlærling
emilie@ergopartner.com


Heidi Scholz Eriksen
Regnskap
heidi@ergopartner.com




Ergopartner A/S ble etablert i år 2000, og har i dag et tett samarbeid med fysioterapeuter, jobcentre og andre fagfolk.

I samarbeid med deg skaper vi gode ergonomiske arbeidsplasser, slik at du unngår smerter i kroppen - og oppnår mer arbeidsglede.

Det er vår lidenskap!

I mer enn 20 år har vi satt opp hundrevis av kontorarbeidsplasser, og vet derfor hva som fungerer.

Ved å holde oss oppdatert på ergonomiske produkter, kan vi alltid hjelpe deg og dine kolleger med de beste løsningene.

Vi designer arbeidsplassen slik at du sitter ergonomisk korrekt uten å måtte tenke på det. Samtidig gir vi gode råd om hvordan man
kan oppnå mer variasjon og bevegelse i en ellers stillesittende hverdag.

Bedre ergonomi forhindrer smerter hos den ansatte, noe som til slutt skaper mer arbeidsglede!

Kontakt oss i dag for mer trivsel i morgen!

Ved å bruke denne hjemmesiden, samtykker du i vår bruk av informasjonskapsler. Les mer
OK