Hvem er vi?

Christian Pedersen
Salg & administrasjon
christian@ergopartner.com

Louise Pihl Hansen
Salg & administrasjon
louise@ergopartner.com

Oliver Rasmussen
Kontorstudent
oliver@ergopartner.com

Kia Minet
Salg & administrasjon
kia@ergopartner.com

Søren Veng Olesen
Direktør
svo@ergopartner.com


Casper Rask Kristoffersen
Innredningskonsulent
casper@ergopartner.com

Line Busk Mortensen
Innredningskonsulent
line@ergopartner.com

Claus Rothberg
Innredningskonsulent
claus@ergopartner.com

Heidi Jensen
Innredningskonsulent
heidi.jensen@ergopartner.com

Lasse Juhler
Innredningskonsulent
lasse@ergopartner.com 


Heidi Scholz Eriksen
Regnskap
heidi@ergopartner.com

Frederik Svantemann
Lager & logistikk
frederik@ergopartner.com

Maj-Britt Schütt
Lager
maj-britt@ergopartner.com

Fie Pedersen
Digital Marketing Manager
fie@ergopartner.com

Suzanne Veng Olesen
Web-ansvarlig
suzanne@ergopartner.com



Ergopartner A/S
ble etablert i år 2000, og har i dag et tett samarbeid med fysioterapeuter, jobcentre og andre fagfolk.

I samarbeid med deg skaper vi gode ergonomiske arbeidsplasser, slik at du unngår smerter i kroppen - og oppnår mer arbeidsglede.

Det er vår lidenskap!


I mer enn 20 år har vi satt opp hundrevis av kontorarbeidsplasser, og vet derfor hva som fungerer.

Ved å holde oss oppdatert på ergonomiske produkter, kan vi alltid hjelpe deg og dine kolleger med de beste løsningene.

Vi designer arbeidsplassen slik at du sitter ergonomisk korrekt uten å måtte tenke på det.
Samtidig gir vi gode råd om hvordan man
kan oppnå mer variasjon og bevegelse i en ellers stillesittende hverdag.

Bedre ergonomi forhindrer smerter hos den ansatte, noe som til slutt skaper mer arbeidsglede!


Kontakt oss i dag for mer trivsel i morgen!