Hvem er vi?

 

Ergopartner A/S ble etablert i år 2000, og har i dag et tett samarbeid med fysioterapeuter, jobcentre og andre fagfolk.

Vi setter fagligheten i høysetet. Det er enkelt å skrive, men hos Ergopartner setter vi handling bak ordene, og tilbyr deg et resultatorienteret partnerskap som vil gi alle dine medarbeidere en fordel.

Vi løser dine utfordringer med det samme! Vi vet at alle har det travelt, og at det med å huske og handle på en bestemt måte som en fysioterapeut eller andre fagfolk har fortalt oss, blir glemt i en travel hverdag. Vi arbeider på den måten at vi innretter din arbeidsplass så du kun kan sitte ergonomisk korrekt.

Gjennom mer end 17 års arbeide med ergonomi, samt innretning av hundredvis av arbeidsplasser, vet vi hva som virker.

Hent inspirasjon på vår hjemmeside og kontakt oss for videre dialog.

 

 

Christina Cavling

Salg & administrasjon

christina@ergopartner.com

 

Louise Pihl Hansen

Salg & administrasjon

louise@ergopartner.com

 

Søren Veng Olesen

Direktør

svo@ergopartner.com

 

Anne Malle Risgaard

Salg

anne@ergopartner.com

 

 

Christian Pedersen

Salg & administrasjon

christian@ergopartner.com

 

Nazira Rahbek

Salg & administrasjon

nazira@ergopartner.com


Suzanne Veng Olesen

Web-ansvarlig

suzanne@ergopartner.com

 

Sascha Erslev Stephensen

Innredningskonsulent

sascha@ergopartner.com

 

Claus Rothberg

Innredningskonsulent

 

claus@ergopartner.com

 

Preben Højgaard

Innredningskonsulent

 

preben@ergopartner.com

 

Klaus Nielsen

Innredningskonsulent


klaus@ergopartner.com


Casper Rask Kristoffersen

Innredningskonsulent

og ergoterapeut

casper@ergopartner.com

 

Heidi Scholz Eriksen

Regnskap

heidi@ergopartner.com


Brian Hvidtfeldt

Lager & logistikk

brian@ergopartner.com


Maj-Britt Schütt

Lager

maj-britt@ergopartner.com


Malene Asmussen

Kontorlærling

malene@ergopartner.com


 

Linda Clausen

Kontorlærling

linda@ergopartner.com