Hvem er vi?

 

Ergopartner A/S ble etablert i år 2000, og har i dag et tett samarbeid med fysioterapeuter, jobcentre og andre fagfolk.

Vi setter fagligheten i høysetet. Det er enkelt å skrive, men hos Ergopartner setter vi handling bak ordene, og tilbyr deg et resultatorienteret partnerskap som vil gi alle dine medarbeidere en fordel.

Vi løser dine utfordringer med det samme! Vi vet at alle har det travelt, og at det med å huske og handle på en bestemt måte som en fysioterapeut eller andre fagfolk har fortalt oss, blir glemt i en travel hverdag. Vi arbeider på den måten at vi innretter din arbeidsplass så du kun kan sitte ergonomisk korrekt.

Gjennom mer end 18 års arbeide med ergonomi, samt innretning av hundredvis av arbeidsplasser, vet vi hva som virker.

Hent inspirasjon på vår hjemmeside og kontakt oss for videre dialog.

 

 

 

Christian Pedersen

Salg & administrasjon

christian@ergopartner.com


 

Louise Pihl Hansen

Salg & administrasjon

louise@ergopartner.com

 

Nazira Rahbek

Salg & administrasjon

nazira@ergopartner.com


Anne Malle Risgaard

Salg & administrasjon

anne@ergopartner.com

Claus Rothberg

Innredningskonsulent

 

claus@ergopartner.com

Preben Højgaard

Innredningskonsulent

 

preben@ergopartner.com


Casper Rask Kristoffersen

Innredningskonsulent & 
ergoterapeut

casper@ergopartner.com


Klaus Nielsen

Innredningskonsulent


klaus@ergopartner.com

 


Søren Veng Olesen

Direktør

svo@ergopartner.com

 

 

Heidi Scholz Eriksen

Regnskap

heidi@ergopartner.com


Linda Clausen

Kontorlærling

linda@ergopartner.com

 


Suzanne Veng Olesen

Web-ansvarlig

suzanne@ergopartner.com

 

Brian Hvidtfeldt

Lager & logistikk

brian@ergopartner.com

 

Maj-Britt Schütt

Lager

maj-britt@ergopartner.com

 

Malene Asmussen

 Kontorlærling 

malene@ergopartner.com